Collection: Provide Access to Education Today by Sponsoring a Child
In countries all over the world, including Honduras, children are unable to attend school without the required uniform, leaving many locked out of education due to financial barriers.
By sponsoring a child’s uniform and school supplies, you’re providing more than clothing. You’re giving them hope, opportunity, and a chance for a brighter future.
Join us in making education accessible—one uniform at a time.
-
Sponsor Juan David
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Angel C (7th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Jeisy (4th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Angelina (Sophmore)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Anyely (6th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Keren (Senior 🥳👩🏽🎓)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
SponsoredSponsor Aylin (4th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USDSponsored -
Sponsor Benigno (Sophmore)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Elias Moises
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Cherly (8th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Cristian (13 years old)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Dennis
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Diana (2nd Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Doris (7th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Dylan (8 years old)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Ema and Maria (reserved for Debby)
Regular price $290.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $290.00 USDSponsored -
Sponsor Escarleth (7th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Esdras (5th Grade)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Francisco
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Alexandra
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
SponsoredSponsor Jeyson (13 years old)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USDSponsored -
Sponsor Jimena (reserved for Katie)
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD -
Sponsor Yeimy
Regular price $145.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $145.00 USD